Çağrı Merkezi.0 850 811 88 80

ŞİRKET YÖNETİMİ

Babür BİLGEHAN

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ MÜDÜRÜ

1980 yılında Eskişehir'de doğdu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü mezunudur. Bahçeşehir Üniversitesi Bilgi Teknolojileri bölümünde ise yüksek lisansını tamamlamıştır. 2004-2017 yılları arasında birçok liderlik ve insan kaynakları eğitimine katılmıştır. Yurtiçi ve yurtdışında birçok seminerde konuşmacı olarak yer almıştır. Aynı zamanda ISO 27001 Bilgi Güvenliği Başdenetçisi olan Bilgehan, iyi derece İngilizce konuşmaktadır. 2004 yılından bugüne kadar çeşitli uluslararası firmalarda Network ve Sistem Yöneticisi, BT Müdürü, Bilgi Güvenliği Yöneticisi ve Teknik Müdür olarak görevler almıştır. Ocak 2017 tarihinden itibaren Tarnet'de ağ, sistem, veritabanı operasyonları ile beraber iş sürekliliği, hizmet yönetimi, bilgi güvenliği yönetim sistemlerinde de sorumlu BT Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Fatih BOY

Yazılım ve ARGE Müdürü

1980 yılında İzmir’de doğdu. Çankaya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü %100 burs ile tamamladı. Yurtiçi ve yurtdışında birçok etkinlikte konuşmacı olarak yer alan, makaleleri yayınlanan sayın BOY aynı zamanda iyi derece İngilizce konuşmaktadır. 2011-2016 yılları arasında üstü üste 6 yıl Visual C#, .Net, Visual Studio alanlarında Microsoft tarafından En Değerli Profesyonel (MVP) ödülüne layık görülmüştür. 2004-2017 yılları arasında Yazılım Mühendisi, Proje Yöneticisi, Kurumsal Altyapı Yöneticisi görevleriyle bir çok ulusal projede görev yapan Fatih BOY, mayıs 2017 itibariyle Tarnet A.Ş. Yazılım ve Ar-Ge Müdürü görevini yürütmektedir.

Utkan KEÇECİ

Proje Hizmetler Müdürü

1977 yılında Ankara’ da doğdu. 1995-2001 yılları arasında Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünü tamamladı. 2002-2006 yılları arasında Gazi Üniversitesi / Fen Bilimleri Enstitüsü / Endüstri Mühendisliği tezli yüksek lisans programını tamamladı. 2002-2014 yıllarında çeşitli kuruluşlarda, Planlama Mühendisi, Eğitim Uygulama Danışmanı, Analist, Proje Yöneticisi ve Proje Koordinatörlüğü görevleri yapan Utkan KEÇECİ, Ekim 2016 tarihi itibariyle Tarnet A.Ş. Proje Hizmetler Müdürü görevini yürütmektedir.

Harun KURT

İnsan Kaynakları, İdari ve Mali İşler Müdürü

1987 yılı Yozgat Sorgun doğumludur, 2004 yılında Ticaret Meslek Lisesi Bilgisayarlı Muhasebe bölümünü bitirdi, aynı yıl Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümüne girerek 2009 yılında mezun oldu, farklı sektörlerde firmaların finans ve muhasebe departmanların da çeşitli görevlerde bulundu. 2012 yılında Tarnet A.Ş.’ de göreve başlayarak sırasıyla, Muhasebe Departman Yetkilisi, Mali İşler Uzmanı ve İdari ve Mali İşler Kıdemli Uzmanı olarak görev aldı, 2013 yılında katıldığı yeterlilik sınavı ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını almaya hak kazandı. Evli ve 1 çocuk babası olan Sayın KURT Mart 2017’den itibaren halen Tarnet A.Ş. İK, İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görevini yürütmektedir.

Mustafa AKGÜL

Profesyonel Hizmetler Müdürü

1984 yılında Sivas’ta doğdu. Cumhuriyet üniversitesi Maliye bölümünde ön lisans eğitimini, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı.2000-2010 yılları arasında çeşitli akaryakıt ve otomasyon firmalarında ,teknik servis müdürü ve proje koordinatörü olarak görev aldı.2010-2012 yılları arasında Tarım Kredi Yem Sivas şubesinde Akaryakıt ve Otomasyon şefi olarak görev yaptı. 2013 yılında sırasıyla Tarnet A.Ş Akaryakıt Otomasyon şefi ve Kıdemli uzmanı olarak görev alan Mustafa AKGÜL, EKİM 2016 tarihi itibariyle , Tarnet A.Ş. Profesyonel Hizmetler Müdürü Olarak görevini yürütmektedir.

BİLGİ İSTEYİN!

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.

BİLGİ İSTEYİN
Bilgi isteğiniz başarıyla iletilmiştir.