Çağrı Merkezi.0 850 811 88 80

ŞİRKET YÖNETİMİ

Ali AKGÜL

GENEL MÜDÜR

1971 Amasya Taşova doğumlu, Evli ve 2 çocuk babası. İlköğrenimini Taşova’da Ortaöğrenimini ise Amasya Merkez İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi. 1994 yılında üniversite öğrencisi iken başladığı ticari hayatını 2000 yılına kadar gıda ve bilişim sektörlerinde ortaklıklarla devam ettirdi. 2000 yılında MÜSİAD Ankara Şube Müdürlüğünü üstlendi. 2007 Yılına kadar sürdürdüğü bu görevinden 2007 yılında kendi isteğiyle ayrılarak, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri İştiraki TARNET Tarım Kredi Bilişim ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş ‘de Genel Müdürlük görevine başladı. Haziran 2015 de Genel Müdürlük ’ten ayrıldı ve aynı şirkette Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak Haziran 2016 ya kadar görev yaptı. Aynı tarihler arasında Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Bilgi Teknolojileri Müdürlüğünü yürüttü. 2016 Ağustos itibarıyla Borsa İstanbul A.Ş de Bilişim hizmetleri satın alma hizmetlerinden sorumlu Direktör Yardımcısı olarak görev alan Akgül aynı zamanda Finans Teknopark Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yaptı. Ocak 2018 de Borsa İstanbul AŞ deki görevlerinden ayrılan AKGÜL aynı tarih itibarıyla tekrar TARNET AŞ Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Müdürlük görevini almıştır.

Fatih BOY

Yazılım ve ARGE Müdürü

1980 yılında İzmir’de doğdu. Çankaya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü %100 burs ile tamamladı. Yurtiçi ve yurtdışında birçok etkinlikte konuşmacı olarak yer alan, makaleleri yayınlanan sayın BOY aynı zamanda iyi derece İngilizce konuşmaktadır. 2011-2016 yılları arasında üstü üste 6 yıl Visual C#, .Net, Visual Studio alanlarında Microsoft tarafından En Değerli Profesyonel (MVP) ödülüne layık görülmüştür. 2004-2017 yılları arasında Yazılım Mühendisi, Proje Yöneticisi, Kurumsal Altyapı Yöneticisi görevleriyle bir çok ulusal projede görev yapan Fatih BOY, mayıs 2017 itibariyle Tarnet A.Ş. Yazılım ve Ar-Ge Müdürü görevini yürütmektedir.

Utkan KEÇECİ

Proje Hizmetler Müdürü

1977 yılında Ankara’ da doğdu. 1995-2001 yılları arasında Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünü tamamladı. 2002-2006 yılları arasında Gazi Üniversitesi / Fen Bilimleri Enstitüsü / Endüstri Mühendisliği tezli yüksek lisans programını tamamladı. 2002-2014 yıllarında çeşitli kuruluşlarda, Planlama Mühendisi, Eğitim Uygulama Danışmanı, Analist, Proje Yöneticisi ve Proje Koordinatörlüğü görevleri yapan Utkan KEÇECİ, Ekim 2016 tarihi itibariyle Tarnet A.Ş. Proje Hizmetler Müdürü görevini yürütmektedir.

Harun KURT

İnsan Kaynakları, İdari ve Mali İşler Müdürü

1987 yılı Yozgat Sorgun doğumludur, 2004 yılında Ticaret Meslek Lisesi Bilgisayarlı Muhasebe bölümünü bitirdi, aynı yıl Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümüne girerek 2009 yılında mezun oldu, farklı sektörlerde firmaların finans ve muhasebe departmanların da çeşitli görevlerde bulundu. 2012 yılında Tarnet A.Ş.’ de göreve başlayarak sırasıyla, Muhasebe Departman Yetkilisi, Mali İşler Uzmanı ve İdari ve Mali İşler Kıdemli Uzmanı olarak görev aldı, 2013 yılında katıldığı yeterlilik sınavı ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını almaya hak kazandı. Evli ve 1 çocuk babası olan Sayın KURT Mart 2017’den itibaren halen Tarnet A.Ş. İK, İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görevini yürütmektedir.

Mustafa AKGÜL

Profesyonel Hizmetler Müdürü

1984 yılında Sivas’ta doğdu. Cumhuriyet üniversitesi Maliye bölümünde ön lisans eğitimini, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı.2000-2010 yılları arasında çeşitli akaryakıt ve otomasyon firmalarında ,teknik servis müdürü ve proje koordinatörü olarak görev aldı.2010-2012 yılları arasında Tarım Kredi Yem Sivas şubesinde Akaryakıt ve Otomasyon şefi olarak görev yaptı. 2013 yılında sırasıyla Tarnet A.Ş Akaryakıt Otomasyon şefi ve Kıdemli uzmanı olarak görev alan Mustafa AKGÜL, EKİM 2016 tarihi itibariyle , Tarnet A.Ş. Profesyonel Hizmetler Müdürü Olarak görevini yürütmektedir.

BİLGİ İSTEYİN!

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.

BİLGİ İSTEYİN
Bilgi isteğiniz başarıyla iletilmiştir.