Çağrı Merkezi.0 850 811 88 80

YÖNETİM KURULU

Mehmet GÜNEŞ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Türkiye Tarım kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdür Yardımcısı olan Mehmet Güneş, aynı zamanda Ağustos 2016 tarihi itibari ile Tarnet a.ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Mehmet KARAVAR

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

01.07.1976 yılında Siverek, Şanlıurfa da doğdu. İlk, orta ve liseyi Kocaeli-İzmit' te tamamladı. Azerbaycan Bakü Devlet Üniversitesi uluslararası Hukuk fakültesi, Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Serbest piyasada avukatlık mesleğini icra etmekle beraber, fiili olarak Şanlıurfa da çiftçilik yapmaktadır.

Abdurrahim AKDAĞ

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Abdurrahim Akdağ, 1 Eylül 1960'ta Mardin Kızıltepe'de doğdu. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümünü bitirdi. 2016 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. PTT Kızıltepe Şubesinde memuriyete başladı. 1996'da Mardin İl Telekom Müdürlüğünde Personel Müdürü oldu. 2007'de Türkiye İş Kurumuna araştırmacı olarak atandı. Mardin İletişim Gazetesi, Mardin Life Dergisi ile Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti internet sitesinde yazıları yayınlandı. Doğu/Batı Kardeşlik Buluşmalarına Mardin Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcisi, konuşmacısı olarak katıldı. Memur-Sen'in Mardin Şubesi Kurucu Üyesi ve Disiplin Kurulu Başkanı, Memur-Sen Konfederasyonu Genel Kurul Delegesi oldu. Abdurrahim AKDAĞ Eylül 2016 tarihi itibari ileTarnet A.Ş. Yönetim kurulu Üyeliği Görevini Yürütmektedir.

Erhan ÖZTÜRK

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Erhan ÖZTÜRK, 1964 yılında Artvin'de doğdu. Yüksek öğrenime Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde devam etti. Bursa SMMMO odasında eğitim ve mevzuat komisyonlarında ve hukuk mahkemelerinde bilirkişi olarak görev aldı. 2016 Kasım itibariyle TARNET A.Ş Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmektedir.

Tolga GÖNENLİ

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1981 yılında İstanbul’da doğdu. 1999-2003 yılları arasında ABD Massachusetts Eyalet Üniversitesi’nde Siyasal Bilimler bölümünü tamamladı. 2001-2002 yıllarında Almanya Heidelberg Üniversitesi’nde Siyasal Bilimler ve Uluslararası İlişkiler, 2006 yılında ABD Cornell Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları eğitimi aldı. 2005-2015 yılları arasında çeşitli kuruluşlarda, Uluslararası Satış Müdürü, Proje Koordinatörü, ve Genel Müdürlük görevleri yapan Tolga GÖNENLİ, Mayıs 2016 tarihi itibariyle Tarnet A.Ş. Genel Müdürlük ve Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini yürütmektedir.

BİLGİ İSTEYİN!

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.

BİLGİ İSTEYİN
Bilgi isteğiniz başarıyla iletilmiştir.