Makine Öğrenmeye Giriş (Online-Canlı)

Eğitim Süresi

3 GÜN

Kontenjan

10

Ön Koşullar

Herhangi bir ön koşul yoktur.

Eğitim Hakkında

Verilerin bol miktarda olduğu dünyada yapılandırılmış verilerin düzenlerini öğrenmek için makinelerden faydalanmak oldukça etkili olabilir. Makine öğreniminin temel unsurlarını keşfediyor, regresyon, sınıflandırma, model değerlendirme metrikleri, aşırı uyum gösterme, lineer regresyon, toplama yöntemleri, model seçimi ve hiperparametre optimizasyonu gibi kavramları tartışıyoruz.

Scikit-öğrenim gibi güçlü paketler aracılığıyla öğrenciler makine öğrenimindeki temel kavramları güçlü bir şekilde anlamanın yanısıra doğru kestirimsel modelleri etkin bir şekilde eğitmek ve karşılaştırmak yetkinliğine de sahip olmaktadırlar.. Verileri farklı formatlarda ele almak amacıyla karmaşık ETL hatları oluşturma, mükerrer çalışmaları azaltmak için özellik birliktelikleri gibi araçlarla modelleri geliştirme ve prototip oluşturma ve geliştirmeyi hızlandırmak için paralelleşme gibi kolaylaştırıcı uygulamalar konusunda uygulamalı bir deneyim edinmektedirler.

 

Bu Eğitimde Neler Öğreneceksiniz

  • Bu eğitimde;
  • Temel makine öğrenimi kavramları
  • ML modelleme teknikleri araştırması
  • Üretim sınıfı ML hattının geliştirilmesi

 

Bu Eğitime Kimler Katılmalı

Bu eğitime temel programlama ve istatistik bilgisine sahip olup verilerden daha fazla bilgi edinebilmek için makine öğrenimi tekniklerinden faydalanmanın yollarını arayan kişiler katılabilir.