BİLİŞİM 500’DE TARIMIN LİDERİ TARNET OLDU!

Bilişim 500’de tarımın lideri TARNET oldu!

Tarnet

Tarım ve teknolojide geleceğin değerlerine odaklanarak 1996’dan beri faaliyetlerine devam eden TARNET, Türkiye’de bilişim sektörünün en değerli şirketleri arasında yerini alarak tarımın lideri oldu.  Bilişim 500 tarafından düzenlenen ödül töreninde “Yılın Tarım Sektörü Yazılım Kategori Birinciliği” ödülünü alan şirketimiz, Türkiye’nin akıllı tarım ekosistemine değer katmaya devam ediyor.

Tarımda dijital dönüşümün öncüsü

Gayri safi millî hasılda 300 milyar TL’lik bir hacme sahip olan tarım sektörüne, yazılım ve teknoloji desteği veren şirketimiz Türkiye’nin uçtan uca her köşesinde kullanılan ürünleriyle, yazılımlarıyla ve teknolojisiyle sektörün öncülüğünü üstlenmeye devam ediyor. Tarımda dijital dönüşüme verdiğimiz katkılarla, Türkiye’nin akıllı tarım ekosistemini geleceğin teknolojisiyle buluşturuyoruz, Türk tarımına katma değer sağlıyoruz.

“Tarıma güç vermeye devam edeceğiz”

Şirketimiz adına ödülü alan Genel Müdürümüz Huzeyfe Yılmaz, yaptığı açıklamada, tarım sektörünü ve finansal piyasaları bekleyen yeni zorluklara karşı, Türkiye'nin mukavemetini artırmak için, yeni dönemin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz yazılım ve teknolojilerin stratejik önemine değindi.

Yılmaz, "Bu gayretlerimizin tüm iş dünyasını pozitif yönde etkilemesi ve koruması kaçınılmazdır. Biz ülkemizin gıda güvenliğine etki eden verimli çalışmalarda öncü olmaya devam ederek, tüm sektörler için gıda güvenliği risklerini bertaraf etmek için çalışıyoruz. Yetkin personellerimiz multidisipliner bir bakış açısıyla tarım sektörüne güç vermeye devam edecekler. 'İşimiz tarım gücümüz teknoloji' diyerek, millî ve yerli teknolojileri üretmek için gece gündüz demeden gayret ediyorlar" diyerek şirketimizin tarım sektöründe oynadığı kritik role dikkat çekti.

İlgili Haberler:

 

Hürriyet