İKİYÜZKIRKBEŞBİN

Tarnet

Teknofest sosyal medya hesaplarına, Tarım Teknolojileri'ne verdikleri katkıdan ötürü teşekkür ediyoruz.

Paydaşı ve katılımcısı olduğumuz, Türkiye’nin millî teknoloji hamlesini gerçekleştirmesi ve teknoloji üreten bir topluma dönüşmesini temel hedefi olarak benimseyen Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde düzenlenen Teknofest Gaziantep organizasyonu, tanıtımlar kapsamında faaliyetlerine devam ediyor.

Milli Tarım Teknolojileri'nin gelişmesi ve yaygınlaşması için şirketimiz tarafından bu yıl düzenlenen ve ilk kez Tarım Teknolojieri Yarışması'na ev sahipliği yapacak Teknofest'te, yarışmalarımıza rekor başvuru yapıldığını ve en çok başvuru alan kategori olduğunu daha önce sizlerle paylaşmıştık. 

Şimdi ise Teknofest sosyal medya hesabı, diğer yarışma başlıkları gibi Tarım Teknoloji Yarışması'na başvuru yaparak, finale yükselen çalışmaları paylaşıyor.

TARNET etiketli, Tarım Teknolojileri Yarışması'na katılan finalistler ile ilgili, 26 mayısta ve yalnızca @teknofestist twitter hesabıdan paylaşılan; ilk post videosu 13.200, ikincisi 12.200, üçüncüsü 7.800, dördüncü ve son olanı ise; 245.500 kişi tarafından izlenerek bizlere bir rekor daha getirmiştir.

Bu rekorlar hepimizin...

*Diğer dijital-sosyal medya paylaşım mecraları izlenme sayıları dahil edilmemiştir.

İlgili Sosyal Medya Paylaşımı İçin Tıkla-İzle