Teknofest’e Hazırız

Tarnet

TAKEOFFISTANBUL Uluslararası Girişim Zirvesi 16-19 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşiyor. Zirvede Gıda ve Tarım Teknolojileri’nde dikey sponsor olan Tarnet, 300’den fazla girişimciyle buluşacak.

Uluslararası girişimler, yatırımcılar, mentorlar ve kurumsal firmaların yer alacağı zirvede Tarnet, 17 Eylül 2019 Salı 13:30’da bir panel düzenleyerek tarım teknolojilerindeki gelişmeler hakkında bilgi aktaracak.

Zirvenin ikinci gününde mentor sunumları ve networkler, üçüncü gününde eğitim oturumları ve finalistlerin sunumları, son gün ise ödül töreni yapılacak. Yurtdışından birçok konuşmacı ve mentorun katılacağı zirvede girişimciler buluşlarını sergileyecek.

Ayrıca Teknofest İstanbul Havacılık ve Teknoloji Festivali kapsamında Atatürk Havalimanı Dış Hatlar içerisinde B7 – 25 no’lu stantta ürün ve hizmetlerini sergileyecek olan Tarnet, tarım ekosisteminin paydaşlarını bilgilendirecek.

17-22 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Teknofest’e, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı başta olmak üzere üst düzey yöneticiler de iştirak edecek.