FİKİRLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Tarnet Dijital Hizmetlerimiz

Dijital dünyada size en doğru ve en profesyonel hizmetleri sunuyoruz. Mevcut websitenizi ve sosyal medya kanallarınızı güçlendirmek istiyor olabilirsiniz veya marka bilinirliğinizi ve müşterilerinizle internet aracılığı ile olan etkileşiminizi güçlendirmek istiyor olabilirsiniz. A'dan Z'ye tüm kampanyanızı ve marka tanıtımınızı devir alıyoruz, analiz ediyoruz, planlıyoruz ve gereken her şeyi sizin için yapıyoruz. Tarnet A.Ş. ailesine yeni, kıymetli müşterilerimizden, paydaşlarımızdan, iş ortaklarımızdan biri olmanızı umuyoruz.

Markanıza sosyal medyada rehberlik edecek ve sosyal medyadaki gücünü maksimum seviyeye çıkartacak etkili stratejiler oluşturur, uygular ve yönetiriz.

Hedef kitlenize söylemek istediklerinizi; doğru mecrada, doğru zamanda, doğru şekilde aktarır, markanızı sosyal medyada bir fenomen edasıyla yönetiriz.

Hedef kitle gözünde markaya değer katan içerikler üretir, aranızda güçlü ve uzun süreli bir bağ kurulmasını sağlarız.

Markanıza sadık, sizi düşünen, sizi konuşan, sizi paylaşan topluluklar oluşturur; bu toplulukları geliştirir ve iletişiminizi yönetiriz.

Markanızın sosyal medyadaki gözü kulağı olur, markanız hakkında gerçekleşen her konuşmayı izler, bunlara dâhil olur ve markanızı en iyi şekilde temsil ederiz.

Markanızın ihtiyaçlarına göre hazırladığımız ses getiren proje ve kampanyalar ile rakiplerinizden sıyrılmanıza yardımcı oluruz.

Ünlüler ve sosyal medya fenomenlerini markanızla etkili kampanyalarda buluşturur, kullanıcılarda ağızdan ağıza pazarlama etkisi yaratacak güçlü iş birliklerine imza atarız.

Sadık kitlenizin ya da potansiyel müşterinizin markanızla ilgili aklına takılan herhangi bir şey olduğunda ilk bakacakları yer olan web sitenizin, hedeflerinizi gerçekleştirmeye yönelik olmasını sağlarız.

İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda hazırlayacağımız mobil uygulamalarla, verimliliğinizi ve satışlarınızı artırmanızı sağlarız.

Gerek müşterileriniz gerek kendi iş çözümleriniz için en güncel teknolojileri kullanarak ihtiyaçlarınıza yönelik özel teknolojiler ve ürünler geliştiririz.

İhtiyaçlarınıza yönelik hazırladığımız sanal ve arttırılmış gerçeklik projeleriyle hedef kitlenizin eşsiz bir kullanıcı deneyimi yaşamasını sağlarız.

Kurum içi ve dışı sizi temsil edecek olan kurumsal kimliğinizi oluşturan tüm görsel öğelerin tasarımını kurumsal imajınıza en uygun şekilde hazırlıyoruz.

Dijital dünyaya nasıl adım atacağınız ve bu dünyada nasıl hayatta kalacağınız konusunda size rehberlik eder, profesyonel destek sağlarız.

Haber değeri taşıyan hamlelerinizi belirler, uygun dijital mecra ve kanalları kullanarak marka itibarınızı yükseltiriz.

Markanızın dijital dünyadaki varlığını daha bilinir ve güvenilir hale getirecek yol haritaları çizer, sizi hedeflerinize ulaştıracak stratejiler geliştirir ve uygularız.

Hazırladığımız kampanya ve projelerle markanızı sıradanlıktan kurtarır, yaratıcı fikirlerle rakiplerinizden sıyrılarak müşterilerinizin gözünde akla ilk gelen marka olmanızı sağlarız.

Dijital dünyada markanızla ilgili her fısıltıyı dinler, hakkınızda konuşulanları ve başkaları üzerinde bıraktığı etkileri bilmenizi ve anlamanızı sağlarız.

Markanızın dijital dünyada karşılaşabileceği sorunları öngörüp yaratıcı çözümler sunar ve olası bir kriz durumunda algı yönetimi yaparak imajınızın zedelenmesini engelleriz.

Markanız için yarattığımız farkı, çok daha fazla kişiye ulaştıracak reklamları en verimli sonucu elde edecek şekilde kurgular ve hedef kitlenize doğru bütçelerle ulaştırırız.

Yeni nesil pazarlama yöntemleriyle sosyal medya kanallarını en etkin şekilde kullanarak markanızın daha geniş kitlelere ulaşmasını ve hakkında konuşulmasını sağlarız.

Markanızın arama motorlarındaki pazarlama çalışmalarını kurgulayıp yönetir; satışlarınızın, marka bilinirliğinizin ve bununla birlikte prestijinizin artması konusunda profesyonel destek sağlarız.

Markanızın web’deki görünürlüğünü artırmak için, web sitenizi arama motorlarının koyduğu kriterlere uygun hale getirerek aramalarda en üstlerde çıkmanızı sağlarız.

Mobile özgü pazarlama stratejileriyle hedef kitlenize her an her yerden ulaşmanızı sağlarız.

Ürününüzün veya markanızın; üç boyutlu animasyon, çizim, grafik ve görselleştirme çalışmalarını profesyonel ekibimizle hazırlar ve sizlere sunarız.

Fikir, senaryo, prodüksiyon ve kurgu aşamalarının hepsinde titizlikle çalışır, dikkat çekici yapımlarla markanıza değer katarız. Anlatmak istediğiniz mesajı masaüstü teknolojiler kullanarak görsel bir dile çevirir, akılda kalıcı video animasyonlara imza atarız.