Banner Software

İşletim Sistemleri

Microsoft Partnerlik anlaşması ile ihtiyaç duyulan Open lisanslama, OEM lisanslama ve kiralama anlaşmaları yapılmaktadır. Bu lisanslama kapsamındaki ürünlerin yüklenmesi ve sistemlerin çalıştırılması sağlanmaktadır. Ayrıca açık kaynak kodlu Linux, Pardus, Zimbra gibi ürünlerin kurulumu ve işletilmesi de gerçekleştirilmektedir.

Ofis Uygulamaları

Bir işletmenin ofis içinde gerekli olan (MS Office, doküman yönetimi, mail yönetimi gibi) ihtiyaca yönelik tüm yazılım çözümleri ile yazılım ekibimiz tarafından isteğe özel olarak hazırlanacak yazılım çözümlerimiz mevcuttur.

Anti Virüs Ürünleri

Kullanıcıların bilgisayar, tablet ve telefon gibi kullandığı cihazlar da dahil olmak üzere işletme içindeki sunucu, switch gibi tüm donanım ürünlerini kapsayacak şekilde uçtan uca anti virüs çözümlerimiz mevcuttur. Bunun için Kaspersky, Symantec, Eset gibi donanımsal olarak da anti virüs çözümleri olan markalarla yapılan bayilik anlaşmalarıyla hizmet veriyoruz.

Yazılım Lisansları

Finansal Yönetim Modülü, İnsan Kaynakları Modülü, Satın alma Siparişleri Modülü, Üretim Yönetimi Modülü, Sistem Yönetimi Modülü gibi modülleri içeren yazılım lisans hizmetleri sunmaktayız.