Başvurunuz Gönderiliyor...

Başvurunuz Bizlere Ulaşmıştır!

Teşekkürler

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi

Hakkımızda

Verimli Teknoloji

Çağ değişiyor, hız artıyor. Zaman en kıymetli varlığımız geliyor. 

Biz de Tarım Kredi Teknoloji Ailesi olarak, 1996 yılından bugüne çağı yakalayan ve hatta çağın bir adım önünde olan bilişim, yazılım hizmetlerimizle ve tarımda teknoloji ürünlerimiz ile  ülkemize katma değer  sağlıyoruz. Teknolojiyi sadece hız odaklı değil; insana, yaşama dokunan, geleceği şekillendiren ve en önemlisi de tabiata / doğaya katkı sağlama bir şekilde ilerletiyoruz. 

Çeyrek asırlık Türkiye  Tarım Kredi Kooperatifleri ve farklı sektörlerde  faaliyet gösteren müşterilerimize  sunduğumuz hizmetlerimizle ülkemize değer katıyor ve Gazi Üniversitesi Teknopark diğer değerli çözümler üretiyoruz. 

Tarımda Teknolojisi  Hamlesi'nin  öncüsüyüz. Tarım Kredi Teknoloji olarak, toprak ve teknolojiyi bir araya getirerek, büyük görev ve sorumluluklarla farkındalık sağlama çabasındayız. Bu topyekûn bir tarım da  teknoloji hamlesidir. Amacımız bilişim ve yazılım alanında olduğu gibi tarım sektöründe de yeni nesil Yatırımlarla dijital dönüşümün öncüsü olmaktır.  

Misyon

İlk gün ki heyecanımızla, profesyonel bir ekip ruhu ile zamanı değerli kılarak ve projeler üreterek, ülkemize bilişim ve teknoloji alanındaki tecrübemizle katkı sağlamak. 

Vizyon

Bilişim, yazılım ve tarım teknolojileri alanında markalarımızı geleceğe taşımak ve milli teknolojiler üreterek, ülkemizi teknoloji alanında, şimdi ve gelecekte lider konuma getirmek. 

Temel Değerlerimiz

Tarım ve teknoloji ilişkisini dengede tutmak, değişime uyum sağlamak, sürekli gelişim halinde olmak, sosyal sorumluluk bilinciyle projeler üretmek değerlerimiz arasında yer almaktadır.