Başvurunuz Gönderiliyor...

Başvurunuz Bizlere Ulaşmıştır!

Teşekkürler

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi

Hakkımızda

Verimli Teknoloji

Çağ değişiyor, hız artıyor. Zaman en kıymetli varlığımız haline geliyor. 

Biz de TARNET Ailesi olarak, 1996 yılından bugüne çağı yakalayan ve hatta çağın bir adım önünde olan bilişim, yazılım hizmetlerimizle ve tarımda teknolojileri ürünlerimiz ile ülkemize katma değer sağlıyoruz. Teknolojiyi sadece hız odaklı değil; insana, yaşama dokunan, geleceği şekillendiren ve en önemlisi de tabiata/doğaya katkı sağlayan bir şekilde ilerletiyoruz. 

Çeyrek asırlık Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizle ülkemize değer katıyor ve Gazi Üniversitesi Teknopark bünyesinde katma değerli çözümler üretiyoruz. 

Tarımda Teknolojisi Hamlesinin öncüsüyüz. TARNET olarak, toprak ve teknolojiyi bir araya getirerek, büyük görev ve sorumluluklarla farkındalık sağlama çabasındayız. Bu topyekûn bir tarımda teknoloji hamlesidir. Amacımız bilişim ve yazılım alanında olduğu gibi tarım sektöründe de yeni nesil yatırımlarla dijital dönüşümün öncüsü olmaktır. 

Misyon

İlk gün ki heyecanımızla, profesyonel bir ekip ruhu ile zamanı değerli kılarak ve projeler üreterek, ülkemize bilişim ve teknoloji alanındaki tecrübemizle katkı sağlamak. 

Vizyon

Bilişim, yazılım ve tarım teknolojileri alanında markalarımızı geleceğe taşımak ve milli teknolojiler üreterek, ülkemizi teknoloji alanında, şimdi ve gelecekte lider konuma getirmek. 

Temel Değerlerimiz

Tarım ve teknoloji ilişkisini dengede tutmak, değişime uyum sağlamak, sürekli gelişim halinde olmak, sosyal sorumluluk bilinciyle projeler üretmek değerlerimiz arasında yer almaktadır.

Milli Teknoloji Hamlesi

Tarım Kredi Kooperatifleri’nin bir iştiraki olan TARNET, teknolojiyi 1996 yılından bugüne takip eden, uygulayan, projelendiren bir kurumsal hafızaya sahiptir. 25 yıldır bilişim sektöründe rekabetçi ürünlerle hizmet veriyoruz. Bilişim ve teknolojiyi her alanda uygulanabilir çözümler haline getiriyor, projelendiriyoruz. Tüm projelerimizi Milli Teknoloji hedeflerimizden sapmadan, bu topraklar için ürettik.  

Bilişim ve teknoloji alanındaki bu birikim ve tecrübemizi yeni nesil yatırımlarla birleştirirken bugün de tarımda dijital dönüşümün öncülerinden olmak için yola çıktık. 

Biz teknolojik gelişmelere yön veren yeni işbirlikleri, kooperatiflerimiz ve iştiraklerimizle birlikte her geçen gün büyüyen bir yapıya sahibiz. Gelişen, değişen dünya koşullarına hazırlanarak, milli teknoloji hamlesine en büyük desteği sağlamak için çalışıyoruz. 

Tarnet Ailesi olarak, gelecek nesiller için yeni bir bilişim ve teknoloji haritası çıkarırken geleceğin tarımını da inşa edecek projeler gerçekleştiriyoruz. Yola çıktığımız günden beri mücadelemiz bu yönde devam etmektedir. Hedeflerimiz doğrultusunda bilişim, teknoloji ve tarıma dair hayallerimiz gerçekleşerek hayat bulmaya devam edecek. 

Huzeyfe YILMAZ

Tarnet A.Ş. - Genel Müdür