FİKİRLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Tarnet Dijital Hizmetlerimiz

Dijital dünyada doğru bir konumlandırma ile yer almanızı sağlamak ya da mevcut varlığınızı daha iyi hale getirmek için profesyonel çözümler sunuyoruz. Web sitenizdeki eksikleri gözden geçirmek isteyebilir ya da yeni teknolojilerle geliştirilmiş daha iyi bir web sitesine ihtiyacınız olabilir. Hedef kitlenizin dünyasındaki marka bilinirliğinizi sosyal medya kanallarınız ile güçlendirmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Ya da müşteri sadakatini artırma ve sürdürülebilir bir pazarlama için mobil uygulama geliştirmek mi istiyorsunuz? Tüm bu ve daha geniş perspektifteki dijital ihtiyaçlarınız için taleplerinizi dinledikten sonra gerekli analizleri gerçekleştirip, size özel çözüm önerilerimizi sunabiliriz.

Markanızın hedefine ulaşması için en uygun yol haritasını belirler, marka stratejiniz doğrultusunda mecra seçiminde danışmanlık yapar, yolculuk sırasında ise size rehberlik yaparız.

Stratejik olarak belirlenmiş sosyal medya platformlarında markanız ile hedef kitleniz arasındaki iletişimi yönetiriz.

Hedef kitleniz ile markanız arasında sürdürülebilir bir bağ kurmak için özel içerikler üretiriz.

Müşterilerinizi marka temsilcisine dönüştürmek odaklı bir iletişim yürüterek, hem marka sadakati oluşturur, hem de potansiyel müşterilerinizin müşteriye dönüşme oranını artırırız.

Sosyal medyada hakkınızda olumsuz konuşan kişileri tespit eder, varsa sorunlarının çözülmesi ve telafisi için süreci yönetir, olası krizlerin önüne geçeriz.

Rakipleriniz arasında farkındalık oluşturacak kampanya ve proje çalışmalarıyla, marka bilinirliği, satış artırma ve uzun vadeli müşteri sadakati hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlarız.

Hedef kitlenizle arasındaki iletişimi güçlü doğru sosyal medya ünlüleri ile işbirliğine aracılık eder, markanızla müşterileriniz arasındaki iletişimi güçlendirmenize yardımcı oluruz.

Platform bağımsız bir yazılım ihtiyacınıza, web tabanlı yazılım alt yapısı ve kullanıcı deneyimi öncelikli profesyonel bir arayüz tasarımıyla yayına hazır halde sizlere sunarız.

Talebiniz olan mobil platformlarda ihtiyacınıza yönelik en iyi yazılım alt yapısını geliştirir, kullanıcı deneyimi odaklı profesyonel bir arayüz tasarımıyla uygulama marketlerine gönderilecek halde sizlere sunarız.

Gerek müşterileriniz gerek kendi iş çözümleriniz için en güncel teknolojileri kullanarak ihtiyaçlarınıza yönelik özel teknolojiler ve ürünler geliştiririz.

Artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik projeleriyle, hedef kitlenizin eşsiz bir deneyim yaşamasını sağlarız.

Sizi temsil edecek kurumsal kimlik ögelerinin her birisini, kurumsal imajınıza en uygun şekilde tasarlarız.

Dijital dünyada yolunuzu kaybetmeden, doğru limanlara uğramanızı sağlayacak şekilde size eşlik ederiz.

Dijital mecralarda haber değeri oluşturabilecek içerikler oluşturmanıza yardımcı olur, bu haberlerin en uygun platformlarda yayınlanmasını sağlayarak marka bilinirliğinize ve itibarınıza katkı sağlarız.

Marka bilinirliği, satış artırma, müşteri sadakati gibi hedefinize ulaşmanız için dijitalde gerekli noktaları belirleyip, en uygun yol haritasını sunarız.

Birbirini destekleyen ve tamamlayan farklı mecra kullanımlarıyla bilinirlik artırmak ve akılda kalıcılığı sağlamak için çok yönlü proje ve kampanyalar geliştiririz.

Dijital mecralarda hakkınızda söylenen her sözü takip eder, bıraktığı etkiyi anlamlı bir rapor olarak sunarız.

Olası krizler hakkında öngörülerde bulunup tedbir almanızı sağlar, kriz anında kontrolü ele alıp fırsata dönüştürür, itibarınızı korur ve artırmak için çalışmalar yaparız.

Etkili reklam kurgularıyla hedef kitlenize ulaşmanızı ve bütçenizi verimli kullanmanızı sağlarız.

Sosyal medya platformlarını, markanız için mecraların diline uygun şekilde pazarlama araçlarına dönüştürürüz.

Arama motorlarında potansiyel müşterilerinizin yapmış olduğu aramalarda, bütçenizi en verimli şekilde kullanarak rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlarız.

Arama motorlarında mevcut ve potansiyel müşterilerinizin arama sonuçlarına cevap verecek şekilde sitenizi optimize eder, içerikler üretilmesi için danışmanlık sağlarız.

Hedef kitlenizin en çok odaklandığı ekranlarda karşısına etkin mesajlarla çıkmanızı sağlarız.

Üç boyutlu çizim, grafik, görselleştirme ve animasyon çalışmalarıyla ürünlerinizin tanıtımına yeni bir boyut kazandırırız.

Hedef kitlenize iletmek istediğiniz mesajı en iyi fikir, senaryo, prodüksiyon ve kurguyla oluşturur, uzun vadeli akılda kalıcılık sağlarız.